Święta i wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

  • w poniedziałek 17 stycznia św. Antoniego Opata 
  • we środę 19 stycznia Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara
  • w piątek 21 stycznia - Wspomnienie św. Agnieszki
  1. Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Nieszpory Ekumeniczne w ramach "Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan" będą celebrowane w czwartek, 20 stycznia 2022, o godz. 16.30 w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego 15B. Nabożeństwu przewodniczyć będzie Abp Józef Guzdek Metropolita Białostocki, a słowo Boże wygłosi Abp Jakub z Cerkwi Prawosławnej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W środę 19 grudnia br. Ksiądz Biskup Henryk Ciereszko obchodzi Imieniny. Najdostojniejszego Solenizanta polecajmy Bogu w naszych modlitwach.
  3. W piątek, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.
  4. W dniach 1-2 luty organizowany jest wyjazd do Częstochowy na ogólnopolskie nocne czuwanie prowadzone przez Wspólnotę Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Informacje w zakrystii.
  5. Świece gromniczne do nabycia w zakrystii.

Błogosławionego tygodnia