1. Pierwsza Niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00 – do wieczornej Mszy św.
  2. Jutro będziemy przeżywali Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszej parafii o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. O godz. 11.30 Uroczysta Msza św. w Kościele pw. Świętej Rodziny z udziałem pocztów sztandarowych, ok godz. 12.45 uroczystości na Placu Konstytucji 3 – go Maja.
  3. Za tydzień dzieci z naszej parafii po raz pierwszy na Mszy św. o godz. 12.00 przystąpią do Komunii św. Związku z tym prosimy o wybranie innej godz. Mszy św., aby umożliwić rodzinom udział w tej Uroczystości.
  4. Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca – nabożeństwa według stałego porządku.
  5. Zapraszamy do lektury nowego numeru "Dróg Miłosierdzia". Prosimy o wzięcie czasopisma ze stolika i życzymy owocnej lektury.
  6. Na prośbę papieża Franciszka we wszystkie kolejne dni maja br. będzie sprawowana modlitwa o ustanie epidemii w największych sanktuariach maryjnych świata. Dnia 3 maja, w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, modlitwa ta odbywać się w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Zapraszamy do codziennej, wspólnej modlitwy wraz z Papieżem Franciszkiem zwłaszcza modlitwą różańcową.
  7. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie po Mszy Św. wieczornej. W niedziele po Mszy Św. o godz. 12.00 a w piątki w ramach cotygodniowej Adoracji. Jednoczmy się też w naszych domach we wspólnej modlitwie litanią loretańską.

Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!